Тоттенхам - Ливерпоол (Предварително по минути™)

Jan 10, 2020     zhelyo     5245
Нищо интригуващо не остана в английските мачове, Ливърпул са шест пишки пред останалите. Единствената надежда за нещичко е Моуриньо да се е обадил на братовчед си Тръмп да пусне дрон. Следим:

'Начало - Моуриньо и Клоп искат VAR да определи дали е било ези или тура, тъй като не вярват на съдията.

'12 - Откривате, че Садио Мане не играе и резервен капитан във Фентъзито някак си сте сложили да ви е Дани Роуз.
'21 - Лукас Моура засяда в крачола на Вържел Ван Дайк, където се оплита в тестикулярна раста и викат градинаря, дето поддържа тревата на стадиона с тример за трева да го освободи.

'34 - 1:0! Хюн Мин Сон вкарва, тъй като Клоп му мирише на Борусия Дортмунд и това значи, че трябва да вкара.

'43 - Моуриньо се съблича гол, маже се с мед и се хвърля на пого при резервната скамейка на Ливърпул, за да отвлече общественото внимание от невярващите си в крайния успех играчи и да пренесе напрежението върху себе си.

Почивка. Опитват се да отлепят Моуриньо с гореща вода и силиконова шпатула за торта.

'56 - Юрген Клоп дава наставление към Джеймс Милнър малко по-сериозно да се отнася с мача, не може всичко да е хумор.
'65 - Моуриньо пуска kickstarter кампания публиката да му събере пари за трансфери, щото понеже Леви няма да му даде май.

'78 - 1:1! Орие си вкарва автогол, за да прецака тези, които искат да бъде записан на Салах и да им донесе точки така.

'87 - 1:2! Разбира се, че няма и тоя мач да загубят точки ливърпулчани, очакващи титлата да дойде преди началото на Третата Световна.

Край. Моуриньо вика екипа на Съдебен спор да обвини Клоп, че е хакнал VAR.

Ще стане ли Ливърпул шампион?

Избери отговор!
Край