Нов закон за забрана на баничките ще бъде гласуван идната седмица от Народното събрание.
Законопроектът бе предложен тази сряда от Министъра на вътрешните работи Цветан Цветанов.
Забрана на баничките от следващата седмица
От както се помня ставам свидетел на неконтролираната търговията с банички. Плашещо е, че на днешно време баничка може да се купи практически отвяскъде : по гарите, в обикновените закусвални, дори в училищата! - коментира министърът - Банички се ядат от децата ни, от майките и бащите ни. Този продукт разяжда обществото отвътре и производството и разпространението му трябва да бъде забранено с закон. - добави още Цветан Цветанов.
България е единствената държава в света, която не упражнява контрол върху производството на и търговията с банички. Както е известно, баничките имат мощен психотропен ефект, дължащ се на реакцията, която корите правят със сиренето(или изварата, която баничарските картели ползват вместо сирене).
При преяждане с банички се наблюдава превръщане на преялото лице в безброй пингвини.
Tsvetan Langstrump von Vidbol
Tsvetan Langstrump von Vidbol
За или против легализирането на банички отново?
Избери отговор!