Не!Новините отварят Не!Формална Банка, финансирайте симпатична медийна империя!

Jun 26, 2014     zhelyo     5319
МЕДИЯ №37 В СТРАНАТА - Не!Новините станаха първата медия-банка у нас, която иска да прескочи финансовите институции и да си завърти медийната империя без посредници, като предложи стара кутия за обувки за безлихвени депозити на хората.


Не!Формалната Банка на Разкоша ще цели абсолютно същото като останалите банки у нас, само че няма да дава парите ви на посредствени хора, а ще ги прахосва за много по-зрелищни, забавни и занимателни провали като цифровизация на въздуха, верига павилиони за продажба на търсения в Google, голям завод за производство на цигари с бандерол от никотинови лепенки и издаване на вестник с дупки, който да е по-ефективен при трепането на мухи.


"Ще може да си изтеглите парите всякак и по всяко време, стига да не е много рано сутринта, щото спя тогава" - споделя банкерът-медиен могул zhelyo, възползвайки се от банковата ситуация у нас.
Създаването на Не!Формалната Банка се очаква да бъде най-добрата новина за деня и кутията с обувки бързо да бъде изпълнена и да се наложи парите да се събират в кашончето от прахосмукачката, в което сега стоят само ония приставки, дето не се ползват.


Новата Не!Формална Банка ще предлага вбъдеще и кредити, които ще са с изненадващи и вечно променливи условия - във вторник може да ви е изгодно, но във сряда да ви вземе апартамента, въпреки че датата на падежа ви е след 18 години. Но разчитаме, че сте си свикнали понеже.


Update: Най-богатият българин във Facebook вече депозира в банката и сега ще купим две боксониери в Обеля, за да съберем парите.


zhelyo

Ще депозирате ли при нас?

Избери отговор!
Край