Хиперинфлация от шеги за Волен във Facebook

Jan 14, 2014     zhelyo     5715
Facebook е заприличал на Зимбабве, само че вместо зимбабвийски долари, е пълен с шеги за Волен Сидеров, алармираха световни финансисти.


"Печатниците за майтапи работят вече седмица на пълна пара. Пуснати са в обращение и шеги от предишни периоди, та хиперинфлацията вече е факт. С 200 шеги за Сидеров не можеш да разсмееш никого в днешно време" - споделят експерти.


Освен, че майтапите с лидера на "националистката" формация са толкова много и заради числеността си вече не са смешни, те представляват и сериозен проблем за хората без чувство за хумор, даващи заето, понеже не разбират защо всички са се смеели досега и внезапно са спрели.
Авиационно-еректилни смешки, хипербола на Сидеровото мъченичество, подмятания за неговата глутница от депутати, пародия с начина на изказ с марка "KLETA MAJKA BALGARIQ" и редица ретроспекции с ведрите приключения на храбрия народен представител предизвикаха българският интернет да прелее и пожеланията за добро утро и мъдрите цитати за пръв път от много време станаха по-ценни от хитроумна шега.


Очаква се проблемът да се разреши с влизането на страната в Евразийския съюз, където шегите ще възвърнат своята стойност и някои дори ще струват колкото живота на цяло семейство.


zhelyo

Колко шеги за Волен сте измислили (а не копи-пейстнали)?

Избери отговор!
Край