Тотнъм - Ливърпул (Предварително по минути™)

Sep 14, 2018     zhelyo     3069
Тотнъм посреща Ливърпул, но стадионът не е готов. Ще имат ли достатъчно чехли и посуда за гостите си или ще бъде голяма излагация - предстои да гадаем.

Начало. Юго Лорис си е пийнал и отива до Алисън да го пита дали е Али Макбийл и че се е разкрасила.

'11 - Мохамед Салах влиза чак сега в игра, след като Жоро Игнатов го е задържал, мислейки го за ответник в спор за кражба на овце в Казанлък с преспиване, но само се бил припознал.
'23 - Почетино очевидно е на 5 мача от това да се помисли за Нео от Матрицата и вече е придобил модния облик на Нойзи.

'30 - 0:1! Роберто Фирминьо внезапно повежда, след като Тотнъм досега са изглеждали по-склонните на гол. Да, Ливърпул този сезон изглежда като един от тези отбори.

'41 - Цветана Манева взима скандално участие в клип на Садьо Маане.

Почивка. Даниел Леви моли всички зрители на стадиона, играчите и щабовете да напуснат и да се върнат след 15 минути, за да не плаща наем за времето, в което няма мач.

'53 - Юрген Клоп разказва в интервю пред Мон Дьо, че най-тъжният момент от живота му е, че някой друг го е изпреварил да се казва Ел Маестро.
'65 - Деле Али измисля meme-поза за снимане, която автоматично те разболява от тендовагинит, докато си чупертиш ръцете за нея.

'77 - 1:1! Кристиян Ериксен праща такъв прозорлив и хубав пас, че как Джо Гомез да не си я вкара в името на футбола!

'86 - 2:2! Доста по-вълнуващо ще е мачът да свърши 2:2, отколкото 1:1, така че що пък не.

Край. Интригата за второто място остава жива!