Реал - Тотнъм (Предварително по минути™)

Oct 17, 2017     zhelyo     2953
Мадридската Славия посреща лондонската Славия на испанската Овча Купел - Сантиаго Бернабело. Да проследим в аванс изхода на това дерби от Шампионската лига.

Начало. Мадрид се опитва да пусне в тимовия лист като един Бейл, Бензема и Модрич, за да покаже на Тотнъм, че могат да заменят Хари Кейн.

'9 - 0:1! При първата опасност за гостите Кейн бележи, тъй като единствен е по-голям от хляба.
'17 - Зидан е впечатлен от Хари Кейн и ръководството на Мадрид вече качва офертата на Бейл, Бензема, Модрич и ноктите на краката на Роналдо.

'25 - Флорентино Перез се оцъкля, подшмръква и защитава Боби Михайлов от Наско Сираков и Любо Пенев.

'33 - Закачка между Лайнаяма и Серхио Рамос преминава кафявата граница и двамата получават официално предупреждение от съдията - жълта тоалетна хартия.

'42 - Роналдо бие фал в облаците, като не пропуска преди това да застане в стойка "жираф на водопой".

Почивка. Всъщност в модерния футбол играчите са толкова назобени, че нямат нужда от почивка, а се прибират само да изтъркат по 50 лотарийни талона с надеждата да спечелят апартамент в Манастирски ливади.
'52 - Иско излиза с малко закъснение за второто полувреме, защото шепа малоумни деца са решили, че е Криско и трябва да се снимат с него.

'60 - 1:1! Реал пускат при корнер в атака истински комодски варан на мястото на Варан и Юго Лорис избягва панически от вратата си, варан бележи.

'66 - Спас от Кочериново се представя за мениджъра Байдек, излъгва ръководството на Мадрид, че може да им даде Хари Кейн за 50 лева, ако му дадат всички данни на дебитната карта на клуба.

'75 - Червен картон! Серж Орие рита в задницата Кристиано Роналдо, с което печели аплаузите на половината футболен свят, но и втори жълт картон.

'86 - Реал натиска като Доналд Тръмп детската играчка, чието червено копче военните са му казали, че пуска ядрените бомби.
'93 - 2:1! Кристиано Роналдо вкарва решителния гол в мача, след като преди това разревава Хюн Мин Сон, казвайки му, че никога няма да бъде по-дръпнат от него.

Край. Почетиньо обвинява съдията и Кирил Домусчиев в опропастяване на мача, призовава Боби Михайлов да спре да е опорен халф на Моуриньо.