Вангаалчестър Юнайтед - Брендънпул (Предварително по минути™)

Sep 11, 2015     zhelyo     4745
Футболът се завръща към по-интересното си клубно естество след поредната порция тотаджийски мачове за националните гарнитури. Ето, че отново сме пуснали третото око и чрез вграденото ни Вою ви предлагаме Манчестър Юнайтед - Ливърпул в аванс.

'Начало - Все още малцина подозират, че и Луис Ван Гал, и Брендън Роджърс, всъщност са Николай Митов - Жадното.

'4 - Още в началните минути си личи отсъствието на наказания Коутиньо и това, че в последния момент Владо Гаджев отказа на Ливърпул, като гостите не успяват да задържат топката.
'12 - Марсиал и Депай се оказват един и същ човек на име Спас Делев.

'19 - Феновете на двата отбора се смилат от бой, защото са се надъхали от нивото на футбола в България.

'22 - 0:1! Щъркел вкарва с лакът след ръчканица по време на корнер!

'27 - Ексклузивните фенове само на английския футбол откриват, че Швайнщайгер е едно име.

'38 - Мачът е прекъснат за 10 минути, за да се даде най-после въздушен коридор на Русия да стигне до Сирия, след като се оказва, че през Манчестър е по-пряко.
Почивка. Тва да не ви е Лудогорец, че да нямат нужда от почивка.

'53 - 1:1! Уейн Руни вкарва с коса и в радостта си показва тениска под екипа, на която пише: "Благодаря за вдъхновението, Боби Михайлове!"

'68 - Мачът е прекъснат за 10 минути, след като български каналджия дава на съдиите по 100 лева, за да преведе група бежанци през терена.

'80 - Манчестър Юнайтед привлича Миньоле да пази другите им вратари да не избягат в Реал Мадрид с късния влак на БДЖ.

'83 - Ивайло Петев е на мача, записва поведението на резервите на големите отбори, за да каже как да се подготвят нашите национали.
'92 - Мата симулира за дузпа, а съдията се разсмива и симулира, че му краде носа.

Край. Двамата треньори се ръкостискат и се получава черна дупка от парадокс.