Лудогорец - Хофенхайм (Предварително по минути™)

Sep 28, 2017     zhelyo     3476
Херовимчетата посрещат легендарния тим на Хофенхайм във втория мач от груповата фаза на Лигава Европа. Европа наистина се разлигави и всичко, което ще се случи в този мач, ще е политкоректно. Ето:

'Начало - Съдията свири. Начален сигнал, а не фелацио, какво си помислихте вие? Жълт картон за цинизъм!

'13 - Кирил Домусчиев е поканил в ложите журналиста от ьTV и го пита съвсем политкоректно: "Открива ли погледът ти празни места, о умствено алтернативни приятелю?"
'22 - Агитката на Лудогорец в знак на политкоректност и приятелство издига транспарант с текст: "Congrachuleishans Angela!"

'30 - Херо стои на тъча с акордеон и дава наставления без нерви и припсуване, а със серенади и стари градски песни.

'38 - Домусчиев пита хората от Хофенхайм как в град с 36 000 души имат средна посещаемост от 28 000 човека миналия сезон. Немците обясняват, че другите 8000 са тъпи глорихънтъри от Байерн и затова не идват на мачове. Домусчиев замълчава тъжно, надявайки се на поне 2000 в следващия домакински мач в Разград.

Почивка. Всички на стадиона са шокирани, тъй като в Спортал са написали, че шеф на ЦСКА грозно се разпсувал, след като настъпил Лего. Простак.

'47 - Хаавард Нордтвайт е написал във фейсбука си, че е завършил Харвард и при него някак си тази смешка е с около 1.5% по-приемлива от същата в профилите на другите тупани, стигнали най-много до втория срок на 10-и клас.
'55 - Серж Гнабри гнабрва окото на произволен директор на Лудогорец.

'68 - 0:1! Политкоректно гостите повеждат в минута, която не е циничната 69-та чрез гол на Сашо Вагнер.

'70 - 1:1! Политкоректно домакините изчакват 69-тата да премине, за да изравнят чрез Лукас Сашо.

'76 - Червен картон! Кевин Акапогума е изгонен заради цинизми в името.

'85 - 2:1! Игор Пластун наказва с големия си бастун. грешка при изчистване след корнер в отбраната на Хофенхайм
Край. Домакините политкоректно се извиняват на гостите за нанесената загуба.