Бой между точки провали конкурса „Мис Кръг“

Jul 11, 2010     zhelyo     3838
 

 

Женски бой между две точки – участнички в ежегодния конкурс „Мис Кръг“ - провали цялата надпревара и завърши с няколко изкривени контура и фрактура на диаметъра на едната скандалджийка.
 

Журито беше втрещено: никой не очакваше, че тези прекрасни девойки биха се натъркаляли по този брутален начин. Конкурсът по принцип протича в 4 кръга (категории): 1-о ниво: точки, 2-о ниво: окръжности, 3-о ниво: топки и 4-о ниво: сфери. Заради скандалната проява на претендентките от първото равнище обаче, никое от останалите не се състоя.

 

Побойничките Сточка и Стинка се хванали за очертанията заради спор за външен вид. Макар и двете да имат идеални мерки (дълъг радиус и фина обиколка (измерена преди конкурса по формулата 2Пr), както и страхотни лица (Пr2), точките „станали на кълбета“ насред подиума, тъй като Стинка нарекла конкурентката си „закръглена шафрантия“.

 
В настървената битка двете кандидат - миски се затъркаляли по сцената и обрали точките, т.е. забрали всичките си конкурентки, които кротко злорадствали отстрани и ги набутали в мелето. Анорексичната съдийка Елипса Монетова коментира треперейки: „Ужасно, ужасно! Всичко можеше да се размине с двоеточие, а вместо това се превърна в трагично многоточие...“, след което припадна и беше откарана в Окръжна болница „Св. Анна“.

 

Според нас пък така и така никоя от кандидатките не ставаше за победителка, защото всички бяха отвратително дебели.

 

Ni21e

За коя гласувахте на конкурса?

Избери отговор!
Край