Здрасти, лалугерчета, кученца, таралежчета и други същества, на които президентствам! Днес е петък и малко се забавих с оптимизмите, но съм в Лондон за Олимпиадата и тия 2 часа разлика ме накараха да спя цял ден, докато се адаптиркам!
Чух, че при вас в България е покапал дъждец, за да ви охлади и да си измиете крачкàта. Нямам търпение като се върна, да видя какъв цвят всъщност са електоралните ви нозе. Бравос!
Петъчен оптимизъм с Росен Плевнелиев - 27.07
По-рано през седмицата казах на земеделието да се развива. Да садят семенца, да поливат с водичка и после да берат плод и зеленчук. Аз на ден ям по 5 плода и 3 зеленчука, за да пораста голям и силен. Дано земеделието ми смогне!
После пък се видях с едни математици, дето са сметнали едни числа и са получили медали. Даже ми казаха формулите за лице на кръг, за да сметна колко злато и други благородни метали са докарали в страната, но не разбрах защо трябва да качват някой си Пиер на квадрат. Нищо, те си знаят децата, изглеждаха ми óправни, брамбазлъци!
И сега се събудих, изпих чаша чай с мляко и ще ходя да открия Олимпиадата. Дано ми дадат да отрежа някоя лента, ще клъцна веднъж и за чичо Бобо, защото той обича такива сувенирченца! Успех на нашите бегълци, стрелячи, отбори по топки и без топки! Дано и те донесат медальони като математичетата :))))))
:) Плевнелиев
:) Плевнелиев
Колко медалчета ще вземат нашенчетата в Лондончето?
Избери отговор!