Проектът за забрана на литературата в училище бе форсиран, след като се оказа, че в страната все още имало някакви грамотни лумпени.
"Незабавно трябва да опростим училището до тетрадки с лика на Азис, физическо възпитание за бъдещите активисти на Волен, както и тук-там по някой изпит или матура, за да се издържат по-нашите хора в МОН от подкупи" - обявиха загрижени управляващи.
Забраняват литературата, все още имало грамотни лумпени
До Чикаго и назад може да се стигне и без да четеш - връткай се на лайното и готово, съветват образователни реформатори, отговарящи на родители, които недоумяват как децата им няма да четат класически литературни творби.
Мнозина са радостни от съкращаването на литературната програма в училище, обявявайки радост от факта, че няма зубърите след десетина години да им казват "това сме го учили в училище, пак ли си дишал лепило тогава, за да пестиш да идеш на Преслава?".
По този начин се очаква отрицателният прираст на грамотни лумпени да доведе до техния край, за да престанат да обезпокояват отрудени агенти на ДС, страхуващи се от информационни технологии.
zhelyo
zhelyo
Правите ли се на възмутени?
Избери отговор!