Прекомерната и дори ридаеща студена сянка, с която водещият на "Времето" по bTV Емил Чолаков отговори на стар призив от страна на протестиращи, доведе до оставката на сочещия ведро географски карти синоптик.
Лично председателят на Парламента Михаил Миков, който от вчера е медиен критик и наследник на покойната Васа Ганчева, по-рано призова: "Вуемето е непуиятно, да не кажа доуи отвуатитеуно. Туябва да се понесе поуитическата отговолност. Чоуаков, подай оставка!"
Емо Чолаков подаде оставка заради прекомерната сянка
За разлика от останалите невършещи работата си на високите етажи на властта, определящият облеклото на хората за утрешния ден гологлав човек прояви доблест и подаде оставка.
"Наистина се олях. Признавам си. Ето ви една оставчица и айде чао" - Чолаков прояви пословичната си ведрост дори в този позорен момент, като обяви желанието си да работи нещо с по-малко отговорности - коалиционен партньор на правителството или областен управител на Благоевград.
Същевременно Волен Сидеров обяви, че днес е носил палка, защото с нея можел лесно да отвори висок шкаф, за да не се излага и да се кекерчи по столове.
zhelyo
zhelyo
Как ще се облечете утре?
Избери отговор!