Ракетният щит на НАТО, който от вчера покрива страната, издържа на тестовете с водородни бомби и други видове снаряди, като на територията на България са усетени едва няколко труса.
"Вече може да показваме средни пръсти на Ким Чен Ун и да викаме на Русия, че са пияници и пустиняци" - обявиха вносителите на НАТО за България - Проктър§Гембъл.
Успешни тестове на ракетния щит на НАТО, причиниха само безобидни земетръси
Очаква се щитът да бъде тестван и с малки камъчета, за да не се окаже, че чакълът е ахилесовата му пета, но предвижданията са, че трусовете ще спрат.
Същевременно България обмисля да поръча и тежък меч от НАТО - като на заклания Старк от "Игра на тронове".
zhelyo
Щитнахме ли се?
Избери отговор!