Търсим международно внимание - утре ще изстреляме фойерверк

Apr 14, 2012     zhelyo     4436
Българската държава обяви официално чрез Външно министерство, че утре от полигона в село Койнаре, ще бъде изстрелян фойерверк. Основната причина за това е, че на страната ни липсва внимание и искаме да се вкараме малко между шамарите на големите.

 

За разлика от неуспешния опит на Северна Корея, която се опита да изстреля балистична ракета, родни пиротехници обещават, че при нас гафове няма да има. Освен ако не вали, разбира се, защото тогава всичко ще бъде отложено за другиден.
 

Идеята България да направи заря, без да предупреди международната общност, е подкрепена най-силно от кметове на средно големи градове в страната, за които се знае, че или са пиромани, или от това изпират доволно количество пари.

 

Министърът на отбраната Аню Ангелов заяви, че не се притеснява от външен натиск и изказа готовност дори сам да запали фитила за фойерверките, ако не е препил предния ден.

 
beasta

Ще претърпим ли грандиозен успех?

Избери отговор!
Край