Инфарктите и сърдечно-съдовите заболявания са се покачили през втората половина на годината, съобщават статистици от Националния статистически институт.
"Въпреки че се очакваше обратното след забраната за пушене на обществени места, озлобените коментари, нападки и преплювки в интернет и наживо са породили толкова стрес, колкото би последвал от пушенето на един стек цигари дневно" - обясниха явлението лекари на свободна практика и вариращ подкуп за вършене на работата.
НСИ: Ръст в инфарктите след забраната на тютюнопушенето
Всеки 2.3-и жител на страната е претърпял сърдечен арест, инсулт, изтръпване на крайник или избождане на око след 1-и юни тази година. Преди това страдащите от подобни здравни проблеми са едва 46 на стоте.
Според здравни експерти хората са програмирани да си причиняват стрес и да си бъзикат нервната система, като ако не е с тютюнев дим, ще е с безумни спорове, в които се казва едно и също.
"Ако хората спрат да преповтарят с пяна на уста тезите си, без да разберат, че тая забрана се спазва само от балъци, и досега единственият глобен е Bad Luck Brian, при това 6 пъти, въпреки че не пуши, ще могат и да доживеят Нова година" - синтезира всичко основният синтезатор на републиката Велери Божинов, оказвайки се най-умния човек в страната.
zhelyo
zhelyo
Колко пъти победихте в спор около тютюнопушителната забрана?
Избери отговор!