Тотмън - Шльонзи (Наживо по минути™)

Dec 16, 2012     zhelyo     2334
Имам температура, следователно съм жив. Още.

Навярно последното нещо, преди да умра, е да ви поразкажа малко от тоя мач. Айде, Джърмейнчета, вкарайте шейсе и два гола. От Шльонзи само Мичу да вкарва, че да носи фантастични точки.

Трябва да има залог дали сборът от минутите на головете ще е по-висок от температурата ми.
Начало - Мачът няма да почне, докато не си купите ножове. Не за 2000, не за 3000, не дори за 6 милиона лева, а само за четирсе!

'1 - Шльонзи играят с резервните екипита на България. Не може да не ги третираме като наши момчета.

'4 - Първа корна във футбола. Не съм залагал, затова ще се тюхкам, ако излязат много.

'7 - Шльонзи добре я цъка. Малката Барса.

'10 - Съдията не дава дузпа. Ще му кихна!
'13 - Дефо се осира. Дано да го пратят в Локо София на полусезона, за да го бие Кокала.

'14 - Адебайор и той. Как ще пропуснеш гола така?

'17 - 5 лева чакат 60 за първи гол от дузпа. Хайде, Еден Хазарт. Нека умра на печалба!

'22 - Жив съм.

'26 - Слон си. Ти си слон.
'29 - Мичу звучи като гражданин на Исперих, дошъл в големия град да търси успехи.

'35 - Астън Вилаш Боаш изглежда напрегнат като Димо Падалски по време на повторното задаване на неотговорените от състезателите въпроси.

'39 - Бахтиму изстела на Лолкър. И аз усетих отката! Жалко, че не стана най-красивия гол на всички времена днес.

'41 - Ако Аран Ленан ми беше внук, нямаше да го пускам да излиза днес. Бахти провала. Да сложат саксия с петуния, по-ефективна ще е.

'42 - Насмалко Мичката да вкара гол на Юго Ориз от Халите. Добре, че в Лондон няма Хали, а Харъдс, че да не влезе.
'46 - Играта с крака на Юго Лорис е като на кучето Мима.

почивчи

'Рекламата на ДЗП е безкрайно малоумна, но за сметка на това я дават по 4 пъти на рекламен блок.

Втросост - Сменили са си половините, за да ме объркват.

'48 - Слонси натиска. Като слон. Второто полувреме ще е хаос.
'53 - Мачът е малко по-скучен от фотосинтеза на пясък.

'55  - Адебайор пречи всячески на гола. Ще го продадем на пазара за булки в Столипиново, ако не се разиграй!

'57 - Слонси е английската Славия - има си семпъл японец в халфовата линия.

'59 - Кайл Локар се наака като преяло с круши бебе.

'66 - Топката умира от скука.
'69 - Арън Ленън изтича 12 километра, за да изгуби топката малко по-късно. Дядо Коледа няма да му донесе дарове.

'70 - Адебайорката се контузи. Пак поне не е червен картон и ще могат да го сменят с нещо по-смислено. Андрюс 1000, например.

'75 - 1:0! Янко Фертонгенов реализирва голь! Не е от дузпа, но пак се брои!

'77  - 2 еврона за победа на Шльонзи. Че сега обикновено падат обратите.

'83 - Аран Ленан на сичкото отгоре скъса ахилеса на Чичо Флорес. Калпазанин.
'88 - Дефо изпуска гола за осемнайсти път. Дължи ми поне  10 фантастични точки.

'93 - Време е за паника!!!!

Край на паниката. Мичу в нокаут.
Край