Имам температура, следователно съм жив. Още.
Навярно последното нещо, преди да умра, е да ви поразкажа малко от тоя мач. Айде, Джърмейнчета, вкарайте шейсе и два гола. От Шльонзи само Мичу да вкарва, че да носи фантастични точки.
Трябва да има залог дали сборът от минутите на головете ще е по-висок от температурата ми.