Базел - Тотнъм (Наживо по минути™)

Apr 11, 2013     zhelyo     2459
Хубав стадион, швейцареците са пичаги, но калитковците не се интересуват от такивата факти.

Ей ся ще разберем дали тоя турнир е важен.

'Начало - Атмосферата на Свети Яков Парк сигурно ще е чудесна. Кога ще имаме опция да гледаме мач без коментар? Както тук има коментар без мач.
'2 - АВБ казва на камерата да се мръдне, защото е седнала пред него, което ми напомня за Димитър Пенев, който срещу Портадаун като гост се развикал на 4-ия съдия, който стоял пред него с репликата: "Арбитро! Ай ноу сии"

'3 - Шер (не бабата) е близо до гол, след като защитата на Тотнъм не успява да отгатне с кой крак стреля.

'9 - Засега Тотнъм по-така ги опитва работите. Като първия мач, следват два бързи за Базел.

'14 - Адебайор стои в засада, но все пак си е расизъм от страничния да я маркира.

'19 - Вали прекалено много дъжд, за да се пазят вратите сухи, айде, вкарайте си головете!
'23 - 0:1! Клинт Демпси, тази империалистическа лисица наказва грешка на Базел! Футболист на милениума!

'27 - 1:1! Тотнъм и то греши така, а Салах реализирва гол!

'31 - Тенденцията на мача е дузпи.

'35 - Ако теренът е с подпочвено отопление, ше може да го пуснат и да стане супа от трева.

'37 - Съдията не дава засада на Адебайор, решавайки да се спре с тая сегрегация веднъж завинаги.
'38 - Кайл Лолкар се спъва в случаен кореец, пък оня почва да преграва, сякаш са го заплашили с ядрена бомба.

'44 - Адебайор е толкова бавен, че би повтарял първи клас шест пъти.

Почиване.

Ох, Ибришимович казва "нюкЯсал"... зЯмък!

'Второст - Май не вали вече, което значи, че нямат оправдание да не вкарат 60 гола.
'49 - 2:1! Ох, Драгович решава да вкара гол. Ама ние така или иначе знаем, че ще е дузпи. Следва гол за тотнамчи.

'54 - Еееее, деба Йоре! Защо си я поведе, вместо да я плеснеш пластично край вратаря! Доньооо!

'57 - Ерини ще тича по бул. Христо Ботев по ролки, пеньоар и чантичка-бъбрек, ако Тотнъм продължи напред!

'59 - Влиза Том Коледнапесничка, който преди всичко е джудже. Тематично.

'65 - Съдията не дава фалове на Тотнъм, защото вече освен расист е и антисемит. Шмольо.
'68 - Вертонген е решил, че Паркър е за смяна и е на път да я предизвика, контузвайки го.

'73 - Зомер много ги спасява Базелите, но е рано за гол. Тотнъм играе в тоя турнир с клизма.

'77 - Том Хъдълстолн влиза, за да попие терена с коса.

'82 - 2:2! Демпси - полубожество! Хъдълстон - цяло, бахти рунтавия ювелир!

'84 - Фрийдъл така лети, а хората на тия години не могат да клякат!
'87 - Безмалко автогол, базелците късметлийстват.

'90 - Янко Фертонгенов получава червен картон. Ох, завързва се тоя сблъсък все пойче! Айде, клизма!

'93 - Сбиванка, ох тоя футбол как впечатлява! Баба Шер симулантка! Не е много симулантка, всъщност.

'Продължения!

'Третост! Хайде, калитковци от Лондон!
'94 - Тоя Филип Леген е много напорист. То много лесно така при човек по-малко!

'98 - Греда! Удар от Базелските Хали на Елне Ни, хубава ситуация.

'105 - Пак така изстрел, но не влиза. Браво, тотнъмска вратичке, все така да си недостъпна и с висок морал.

Мини-почив!

'Четвъртост - Айде, Хъдълстоне, вкарай от врата на врата или от коса на коса!
'108 - Спънете се, бе! Много напористи тия базели, хич не ме оставят на спокойствие.

'111 - Влиза тоя Фрай, дето не се нуждае от инициал на малкото си име, за да бъде разпознат.

'113 - Долсане, браво! Дай да ти целуна златния шпагат!

'118 - Екипите на всички тотнъмисти са мърляви, мокри и кални, а на Адебайор е чист като за сватба!

'Съдията отсъжда 10 дузпи наведнъж! По 5 за всеки отбор.
Баба Шер вкарва на дядо Фридъл.

Хъдалстолн изпуска! Зомер е бог на дузпите, гледах го срещу Зенит как я фана.

Щрелер повежда с двананула. Хайде, дузпен обрат!

Гилфи гилфизира дузпата и вече е двенаедно!

Фалшивият Фрай прави тринаедно с хубаво дузпи.
АДЕБАЙОРЕ, ВЪРНИ ПАРИТЕ, ЗМЕЙ!

Базел са класирва! Лудница е, браво на хората, те стават най-симпатичния отбор в тоя безсмислен турнир и навиваме за него, щото сме пичуи.
Край