Хубав стадион, швейцареците са пичаги, но калитковците не се интересуват от такивата факти.
Ей ся ще разберем дали тоя турнир е важен.
'Начало - Атмосферата на Свети Яков Парк сигурно ще е чудесна. Кога ще имаме опция да гледаме мач без коментар? Както тук има коментар без мач.