Първата не!новина чрез Андроид е чиста проба фукане
Първата не!новина, написана и публикувана от мобилно устройство с Андроид,
се оказа много повече самохвалство, отколкото вест за технологичния напредък
и разнообразие, твърдят специалисти, които могат да четат между редовете.
Те твърдят, че публикацията е до голяма степен с цел изтъкване на
сдобиването с високотехнологично устройство с неограничени способности,
Те твърдят, че публикацията е до голяма степен с цел изтъкване на
сдобиването с високотехнологично устройство с неограничени способности,
физическа клавиатура и тъч-скрийн екран с висока резолюция, а информативната
стойност е минимална. Според тях става дума за перчене с 1.2 гигахерцови
процесори, 2.2 версии на андроидите на мобилното устройство, както и
поддръжка на 3D приложения.
стойност е минимална. Според тях става дума за перчене с 1.2 гигахерцови
процесори, 2.2 версии на андроидите на мобилното устройство, както и
поддръжка на 3D приложения.
Специалистите съзират в материала много повече желание за фукане, отколкото
за практичност, тъй като е написан за около 4 пъти повече време, отколкото
би отнело на автора да седне като бял човек на лаптопа.
Запознати с материята допълват хипотезата, че не!новината е чиста проба
позьорство с оглед снимката, на която се вижда кутията от устройството на
фона на стар соц-килим, което вдъхва жалкост и нищожественост. Въпреки това
апаратът има светкавица, интегриран е към социалните мрежи и има компас и
GPS в случай на попадане вдън гора.
позьорство с оглед снимката, на която се вижда кутията от устройството на
фона на стар соц-килим, което вдъхва жалкост и нищожественост. Въпреки това
апаратът има светкавица, интегриран е към социалните мрежи и има компас и
GPS в случай на попадане вдън гора.
За капак авторът си позволява дори да отбележи, че може би мощта на новото
му устройство е замразила времето навън, изсмуквайки енергия от околията, за
да се захрани.
zhelyo
Така ли е според вас?
Избери отговор!