Първата не!новина чрез Андроид е чиста проба фукане

Jan 25, 2011     zhelyo     3529
 

Първата не!новина, написана и публикувана от мобилно устройство с Андроид,

се оказа много повече самохвалство, отколкото вест за технологичния напредък
и разнообразие, твърдят специалисти, които могат да четат между редовете.

 

 

Те твърдят, че публикацията е до голяма степен с цел изтъкване на

сдобиването с високотехнологично устройство с неограничени способности,
физическа клавиатура и тъч-скрийн екран с висока резолюция, а информативната

стойност е минимална. Според тях става дума за перчене с 1.2 гигахерцови

процесори, 2.2 версии на андроидите на мобилното устройство, както и

поддръжка на 3D приложения.

 
 

Специалистите съзират в материала много повече желание за фукане, отколкото

за практичност, тъй като е написан за около 4 пъти повече време, отколкото

би отнело на автора да седне като бял човек на лаптопа.

 
Запознати с материята допълват хипотезата, че не!новината е чиста проба

позьорство с оглед снимката, на която се вижда кутията от устройството на

фона на стар соц-килим, което вдъхва жалкост и нищожественост. Въпреки това

апаратът има светкавица, интегриран е към социалните мрежи и има компас и

GPS в случай на попадане вдън гора.
 

 

За капак авторът си позволява дори да отбележи, че може би мощта на новото

му устройство е замразила времето навън, изсмуквайки енергия от околията, за

да се захрани.
 

zhelyo

Така ли е според вас?

Избери отговор!
Край