Facebook става държава, настана световен хаос
Създателят на Фейсбук Марк Закърбърг е на път да преобърне света нагоре с краката с новата си идея. Той решил, че ще е хубаво всички потребители на социалната му мрежа Фейсбук да са от една държава. След консултация с 2000-те си адвокати, Марк регистрирал несъществуваща държава в Тихия океан. Следващата стъпка била промяната в правилата на сайта, като се появила точка, че всеки регистриран потребител е гражданин на Фейсбук.
Над 200 милиона човека се оказват бежанци в собствените си страни. Специални групи от наемници ще посетят всеки от потребителите, заграждайки го в периметър от 2 метра в мрежа от рекламни банери.
Американския президент Барак Обама, както и редица други държавни глави, ще бъдат свалени от власт утре, след като официално са граждани на Фейсбук. По последни проучвания в Америка ще останат около 300 американци на възраст над 80 години, които ще бъдат регистрирани от техни близки до месец.
От Google обявиха че има вероятност да фалират след прекратяването на проекта Google maps. Всички картографи са на стачка от днес, като смятат да барикадират магистралите с дебели линии на картите по целия свят.
Американския президент Барак Обама, както и редица други държавни глави, ще бъдат свалени от власт утре, след като официално са граждани на Фейсбук. По последни проучвания в Америка ще останат около 300 американци на възраст над 80 години, които ще бъдат регистрирани от техни близки до месец.
От Google обявиха че има вероятност да фалират след прекратяването на проекта Google maps. Всички картографи са на стачка от днес, като смятат да барикадират магистралите с дебели линии на картите по целия свят.
Първата изцяло регистрирана нация във Фейсбук е македонската. Никола Груевски призова сайта и новата държава да се нарекат Македония, при което Марк Закърбърг се задави с кафе и си поля джапанките.
Tsomch
източник на снимката: spiegel.de