Сигнал за бомба опразни България

Dec 13, 2012     zhelyo     5747
Страната бе евакуирана, след като анонимен сигнал за неутронна бомба в Пловдив заплаши всички с внезапно анихилиране и моментално преустановяване на жизнените функции, предаде пресцентърът на МВР от новия си офис в Дубай.

 

"Трябва да взимаме всеки сигнал насериозно. Ще изгърмим!" - органите на реда съчетаха съобщението си с песента на Контрол - Ще изгърмим, докато ядяха фурми и спяха в добре затоплена патрулка на дубайското МВР.
 

Сега всички сме другаде, където е по-сигурно. Не е ясно кога нацията ще бъде прибрана и дали изобщо има смисъл, след като непрестанните сигнали за бомби по молове, училища и съдебни палатки само разкарват хората наляво-надясно.

 

Както е известно, сигналите за бомба са метод да се избягат класни и контролни, да се отложи съдебно дело или да се саботира продажбата на конфекция с нереално висока цена, въпреки че струва 12 цента на тайванското дете, което я е ушило.

 
Така страната остана малко по-празна отпреди, но за жалост не остана съвсем никой да се наслади на красива и празна България.

 

zhelyo

Какво мислите за тротиловия еквивалент?

Избери отговор!
Край