Нацията затвори и мечтите си в буркани за зимата

Sep 5, 2012     zhelyo     3780
Наред с разнообразните зеленчуци и плодове, нацията затвори в буркани за зимата и своите мечти, след като обяви, че сега я мързи да мечтае.

 

"Ако не ги бяхме затворили в бидона, щеше да се наложи след седмица-две да ги изхвърлим. Просто сега не им е времето, а са си перфектни мечти. Зимата или пролетта ще си ги отворим, дано да не дадат бомбаж" - коментира Цвятко от Младост 2, чиито мечти вчера цял ден омирисваха квартала на оцет.
 

Експерти съветват мечтите да се стерилизират в подсолена вода, защото така ще бъдат накарани да си мислят, че се намират в морето и няма да се размекнат прекалено много. Също така се съветва мечтите да не се държат в мазетата, тъй като често стават кражби, а хората надали искат някой друг да консумира техните въжделения и блянове.

 

Нацията се надява тази година да успее да подобри миналогодишния рекорд от едва 12% развалени мечти:

 
"Вече се стремим да мечтаем по-семпло, защото с някои изгъзици трудно можеш да си сигурен, че става туршията" - категоричен бе доайенът на есенното консервиране - Георги от Люлин 7, който е известен още като бурканиращият Кристо и мечтае да затвори Райхстага в бидон.

 

zhelyo

Затворихте ли крафьолчи?

Избери отговор!
Край