Млади активисти: Ждромел е надвиснал над планетата

Feb 7, 2010     zhelyo     3931
Родни активисти днес стачкуваха срещу поредната голяма опасност за човечеството - ждромела. С плакати, възгласи, танци и престорена обществена будност, те огласиха столицата и за пореден път показаха, че родната младеж е будна като пенсионер в 6 часа сутринта.

 

Не!Новините отразиха събитието и чуха какво имат да кажат младите хора срещу ждромела: \"Голям ждромел е надвиснал над планетата, а никой не прави нищо, тъй като не е в интерес на големите корпорации!\" - каза момиче с блуждаещ поглед, плетена шапка с удължение от ушите и пискюл.
 

\"Този ждромел вреди на нас, ще вреди и на децата ни. Помислете за децата, които има тепърва да се раждат. Никой не иска да се появи в свят, заплашен от ждромел, в който където и да се обърнеш - ждромел, надвиснал над нас, по него стъпваме.\" - допълни ентусиазиран активист, получил внезапно ерекция от настървеността, с която изприказва думите си.

 

\"Учени от цял свят доказват, че до 6 години планетата няма да бъде същата, ако оставим ждромела. Ето, вижте тези кайсии. Нима смятате за нормално да ви показвам кайсии, докато протестирам? Замислете се! Стига пасивност. НЕ-НА-ЖДРОМЕЛА!\" - друга протестираща добави, след което започна да танцува в монотонния ритъм на тимпани, присъщ за подобни протести, но нямащ абсолютно нищо общо с цялостния им контекст.

 
На въпрос какво според тях е ждромел протестиращите отговориха: \"Не знам какво е всъщност, но той е лош. Да, лош е! Гадник! Смърт! Разформирование!\"

 

\"\"

 


zhelyo

 

Край