Финал за Купата на България 2025 (Предварително по минути™)

May 22, 2025     zhelyo     7231
Три поколения българи заминаха в чужбина от последния път, когато активирахме тая рубрика. Пригответе се сега това ново издание на Предварително по минути™ да се усеща като холивудски римейк на класика, с която сте израснали и е белязала сформирането ви като човек. В момента сте обръгнал тупан и нямате как да се насладите на тази гавра с оригинала. Тюх.

Посудата на България завършва с ритане на топка на Националния стадион. Само в рамките на седмица му се случва втори път да е пълен. Единият път дойдоха хората да гледат как някакви имитират певци, а сега ще гледат имитация на футбол. Къде потънаха "сирене" Булка да рекламират в имитацията тука?

Начало’ – Кабаков дава първия съдийски сигнал, с което хвърля анализаторите диспут дали се брои, че е единственият българин в състава на Лудогорец. ЦСКА има сходен проблем с чужденците, но се оплакват, че Лудогорец е изкупил читавите българи, за да си ги държи на скамейката. 
11’ – Първи точен удар в мача  – селфи на загряващия на пистата резерва на ЦСКА Матиас Фаетон с фенка на трибуните. 

19’ – Нов удар в двубоя, но изстрелът на Бароан преминава толкова високо над вратата и излиза извън стадиона, като спира движението на столичния градски транспорт за още шест дни.

27’ – ЦСКА налага своето темпо на игра, а именно да лази по нервите на феновете. Те си пускат клипчета от дронове как върви строежът на новия им стадион, за да се успокоят.

33’ – На трибуните е заснет Лъв 14. Новият Папа е с бял екип на ЦСКА с №14 и спонсорският надпис на гърдите му е скрит с бял пушек от фенски димки.

41’ – Тревното състояние на терена не е добро заради концерта на Капките, дъждовете и кметските действия на Васил Терзиев. Бойко Борисов е поръчал трева за 15 милиона, но нещо не са го разбрали неговите хора и изсипват от хеликоптер огромни чували с марихуана.
Почивка – Георги Иванов - Гонзо е на трибуните и е облечен иронично - като абитуриент. 

52’ – В сектора с фенове на Лудогорец са въведени европейски стандарти и за второто полувреме има и опция с веган кренвирши с грахов протеин.

61’ – Доналд Тръмп обещава мачът да стане интересен и щял да преговаря с двата тима да си вкарат гол до броени секунди. 

69’ – Секторът с фенове на ЦСКА припомня как „преди 20 години“ са били шампиони. Секторът на Лудогорец припомня, че е създаден преди 15 и не вярва.

78’ – Аарон Исека и Куадуо Дуа се скарват кой е кръстен на действието, елиминиращо назален секрет чрез рязко повишаване на въздушно налягане в ноздрите.
86’ – ЦСКА получава дузпа. Кабаков е гневен и много иска да разбере кой им я е дал.

90’+3 – След 7-минутно преглеждане на VAR не може да се установи кой е дал дузпата и Кабаков сърдито си взима топката и прекратява финала. Кой играл - играл.

Играхте ли го?

Избери отговор!
Край