Молим румънците да излязат да протестират и за България, когато имат време

Feb 1, 2017     zhelyo     15740
У НАС - Българите от най-будния вид - тези, които апелират през Интернет другите да се събудят и да започнат да мислят като тях, изненадващо промениха тактиката си.


Нашенците, знаещи какво трябва да се случи, така че България да стане Швейцария на Света, апелираха будните граждани от Румъния да дойдат да протестират от наше име.


"Евала правим на румънците! Цяла седмица се радвахме на снимки, задето на -10 градуса са излезли, защото властимащите им имали мераци да освободят аверите си от затвора. Дано имат свободно време и за нас" - рекоха жадните за справедливост нашенци.
Надеждата на копнеещите рестарт на България е, че ако румънците дойдат тука да видят на какво дередже сме, ще се ядосат много повече, защото сме и доста по-зле и ще се вдигнат.


"Ако румънците не се вдигнат тука, не знам. Румънци, събудете се!" - призова будният българин.


zhelyo

Какво ще стане, ако дойдат румънците?

Избери отговор!
Край