Лайнари, снимали се с герои, днес се събудиха отново като лайнари

Oct 1, 2025     zhelyo     1833
След тържественото посрещане на националния отбор по волейбол и паралелните фотосесии с други шампиони от различни спортове, обичайните придружители на чужди победи отново бяха на първа линия.

С широко разтворени усмивки и добре репетирани жестове, те заемаха място в кадъра, сякаш и техните скъпарски костюми, купени с корупционни пари, са пропити от потта на тренировъчните зали.

Наблюдатели отбелязват, че този феномен е стар колкото спортните медали у нас — след всяко отличие веднага се материализира група фигури, чиято най-сериозна физическа активност е боричкането за централна позиция пред обективите. 
Цикълът е предвидим: победа, снимка, статус в социална мрежа и незабавно връщане към всекидневната нечистоплътност и преяждане с перспективите за добър живот на стотици хиляди крепостници. 

И така, драпането за миг пред камерите покрай онези, спечелили уважението и любовта, не успяха за пореден път да елиминират трайната миризма на лайно.

Кого лъжат?

Избери отговор!
Край